Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
piątek, 16 maj 2014 19:13

Tanie gniazdka elektryczne i tanie przełączniki do światła VEGA

Gniazdka elektryczne Vega Gniazdka elektryczne Vega Firma Handlowo Usługowa JOY

Wielbiciele minimalistycznych aranżacji poszukują zazwyczaj elementów wyposażenia o prostym, geometrycznym, ale jednocześnie oryginalnym kształcie.

Gniazda i łączniki z serii VEGA są doskonałą odpowiedzią na te potrzeby – łączą w sobie bowiem tak ważną dla osprzętu elektrycznego funkcjonalność z elegancką, lekko wypukłą linią opartą na kwadracie oraz gwarancję najniższej ceny. Elementy z serii VEGA nabyć można w trzech kolorach: białym, beżowym i satynowym. Taki wybór pozwala na dopasowanie osprzętu zarówno do nowoczesne aranżacji, wystroju industrialnego, jak i do klasycznego, bogato zdobionego wnętrza. VEGA to seria podtynkowa, w ramach której można nabyć:


Łączniki bez podświetlenia:
łacznik pojedynczy, łacznik podwójny, łacznik pojedynczy schodowy, łącznik krzyżowy.

Przyciski bez podświetlenia:
przycisk światło, przycisk dzwonek, przycisk żaluzjowy.

Gniazdka elektryczne wtykowe:
gniazdo pojedyncze wersja z uziemieniem i bez uziemienia, gniazdo podwójne z uziemieniem i bez uziemienia, gniazdo podwójne z uziemieniem z funkcją niezmienności faz, gniazdo bryzgoszczelne

Gniazda antenowe:
gniazdo antenowe końcowe R/TV/SAT, gniazdo antenowe pojedyncze TYP F

Gniazda komputerowe:
gniazdo komputerowe pojedyncze RJ45, gniazdo komputerowe podwójne RJ45, gniazdo komputerowo/telefoniczne RJ45/RJ11

Gniazda telefoniczne:
gniazdo telefoniczne pojedyncze RJ11, gniazdo telefoniczne podwójne RJ11, gniazdo komputerowo/telefoniczne RJ45/RJ11

Połączenie ciekawej linii z dopełniającą kolorystyką z jednej strony sprawia, że osprzęt będzie neutralnym elementem wnętrza, z drugiej zaś czyni z niego mocny, aranżacyjny detal.