Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
środa, 17 wrzesień 2014 04:15

JOY Artykuły elektryczne. Nowy kolor w serii Vega

Gniazdka elektryczne Vega Gniazdka elektryczne Vega Firma Handlowo Usługowa JOY

Vega, najbardziej popularna seria, wzbogaciła się o kolejny kolor osprzętu. Obecnie gniazdka elektryczne, wyłączniki światła, gniazdka telefoniczne z serii Vega oferowane są także w kolorze srebrnym. Inną nowością serii jest gniazdo podtynkowe, bryzgoszczelne. Osprzęt w nowym kolorze jest już dostępny w naszych sklepach.

Nasz obszar działania to ŚLĄSKIE BH Ruda Śl 32 244-39-60: Ruda Śląska, Bytom, Mikołów, Zabrze. BH Chorzów 32 718-66-30: Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie,  Katowice.

MAŁOPOLSKIE BH Szczyrzyc 18 332-05-81, POWIAT LIMANOWA: Limanowa, Tymbark, Dobra, Jodłownik, Mszana Dolna, Laskowa, Słopnice. POWIAT MYŚLENICE: Wiśniowa, Raciechowice, Dobczyce, Siepraw, Myślenice.

Gniazda i łączniki z serii VEGA są doskonałą odpowiedzią na te potrzeby – łączą w sobie bowiem tak ważną dla osprzętu elektrycznego funkcjonalność z elegancką, lekko wypukłą linią opartą na kwadracie oraz gwarancję najniższej ceny. Elementy z serii VEGA nabyć można w czterech kolorach: białym, beżowym, srebrnym i satynowym. Taki wybór pozwala na dopasowanie osprzętu zarówno do nowoczesne aranżacji, wystroju industrialnego, jak i do klasycznego, bogato zdobionego wnętrza. VEGA to seria podtynkowa, w ramach której można nabyć:


Łączniki bez podświetlenia:
łacznik pojedynczy, łacznik podwójny, łacznik pojedynczy schodowy, łącznik krzyżowy.

Przyciski bez podświetlenia:
przycisk światło, przycisk dzwonek, przycisk żaluzjowy.

Gniazdka elektryczne wtykowe:
gniazdo pojedyncze wersja z uziemieniem i bez uziemienia, gniazdo podwójne z uziemieniem i bez uziemienia, gniazdo podwójne z uziemieniem z funkcją niezmienności faz, gniazdo bryzgoszczelne

Gniazda antenowe:
gniazdo antenowe końcowe R/TV/SAT, gniazdo antenowe pojedyncze TYP F

Gniazda komputerowe:
gniazdo komputerowe pojedyncze RJ45, gniazdo komputerowe podwójne RJ45, gniazdo komputerowo/telefoniczne RJ45/RJ11

Gniazda telefoniczne:
gniazdo telefoniczne pojedyncze RJ11, gniazdo telefoniczne podwójne RJ11, gniazdo komputerowo/telefoniczne RJ45/RJ11

Połączenie ciekawej linii z dopełniającą kolorystyką z jednej strony sprawia, że osprzęt będzie neutralnym elementem wnętrza, z drugiej zaś czyni z niego mocny, aranżacyjny detal.