Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
sobota, 20 czerwiec 2015 02:00

JOY Stoisko Handlowe w Szczyrzycu

Zapraszamy do nowego punktu sprzedaży w miejscowości Szczyrzyc (gmina Jodłownik) Stoisko zlokalizowane jest w Delikatesach Lewiatan w Szczyrzycu. W ofercie tradycyjne i zautomatyzowane osłony przeciwsłoneczne, bramy, markizy i moskitiery. Oferujemy napędy rurowe oraz napędy do bram. Polecamy również artykuły elektryczne i oświetleniowe, szczególnie źródła światła oparte na technologii LED. Jesteśmy na rynku od 1990r. Zapraszamy do skorzystania z naszego doświadczenia: 9-16 w tygodniu oraz 8-13 w soboty.

 Nasz obszar działania to ŚLĄSK i MAŁOPOLSKA

BH Ruda  Śl.  32 244-39-60: Ruda Śląska, Bytom, Mikołów, Zabrze.

BH Chorzów 32 718-66-30: Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie,  Katowice.

BH Szczyrzyc 18 332-05-81, POWIAT LIMANOWA: Limanowa, Tymbark, Dobra, Jodłownik, Mszana Dolna, Laskowa, Słopnice.

BH Szczyrzyc 18 332-05-81  POWIAT MYŚLENICE: Wiśniowa, Raciechowice, Dobczyce, Siepraw, Myślenice.

Promocja  taśma led biała, tasma led niebieska, tasma led czerwona, tasma led w żelu, taśma led rgb, taśma led IP65, zasilacze led, transformatory elektroniczne, sterowniki do tasm rgb, kontrolery do taśm rgb, żarówki led limanowa, żarówki led dobczyce, żarówki led jodłownik, żarówki led dobra, żarówki led wiśniowa, żarówki led raciechowice, tasmy led limanowa, tasmy led dobczyce, tasmy led ruda ślaska, taśmy led katowice, tasmy rgb limanowa, tasmy rgb, dobczyce, tasmy rgb ruda ślaska, tasmy rgb katowice, ozdobne żarówki led, żarówki led dekoracyjneżarówki led DOBRA, chyszówki, gruszowiec, jurków, porąbka, półrzeczki, skrzydlna, stróża, wilczyce, lampy led JODŁOWNIK, krasne lasocice, mstów, sadek, oprawy led szczyrzyc, szyk, wilkowisko, naświetlacze led LASKOWA, jaworzna, kamionka mała, krosna, sechna, ujanowice, żmiąca, TYMBARK, piekiełko, podłopień, zawadka, DOBCZYCE, brzączowice, dziekanowice, kornatka, nowa wieś, stadniki, RACIECHOWICE, czasław, gruszów, krzesławice, zegartowice, WIŚNIOWA, glichów, kobielnik, lipnik, węlówka

 

W naszej ofercie pojawiła się nowa seria pilotów do obsługi rolet i żaluzji. W tym dwa piloty programowalne, które sterują osłonami automatycznie według ustawionego przez użytkownika programu działania. Pilot PIL-99GP oraz nowe piloty PIL-99PMT i PIl-19PMT to piloty wielokanałowe z dużym czytelnym wyświetlaczem graficznym. Piloty oprócz zwykłego trybu pracy posiadają tryb pracy impulsowy mogą więc sterować zarówno roletami jak i żaluzjami. Posiadają kalendarz tygodniowy i zegar. Poręczny uchwyt z tworzywa umożliwia zawieszenie pilotów na ścianie.

Nasz obszar działania to ŚLĄSKIE BH Ruda Śl 32 244-39-60: Ruda Śląska, Bytom, Mikołów, Zabrze. BH Chorzów 32 718-66-30: Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie,  Katowice.

MAŁOPOLSKIE BH Szczyrzyc 18 332-05-81, POWIAT LIMANOWA: Limanowa, Tymbark, Dobra, Jodłownik, Mszana Dolna, Laskowa, Słopnice. POWIAT MYŚLENICE: Wiśniowa, Raciechowice, Dobczyce, Siepraw, Myślenice.

tematy pokrewne: piloty do rolet, piloty do żaluzji, piloty do rolet somfy, piloty do bram nice, piloty do rolet becker, rolety na pilota, rolety sterowane z pilota, piloty do bram, piloty do rolet z automatyka czasową, piloty do rolet z zegarem, piloty do rolet programowalne, piloty do rolet wielokanałowe, piloty do rolet z wyświetlaczem, piloty do markiz.

Z początkiem września 2014r nasz punkt w Chorzowie wzbogacił się o nową ekspozycję rolet zewnętrznych sterowanych elektrycznie w systemie radiowym Inel. Wszystkich użytkowników rolet zewnętrznych z napędem ręcznym zachęcamy do zautomatyzowania swoich osłon. Instalacja napędu wymaga jedynie doprowadzenia zasilania do skrzynki roletowej i ewentualnej instalacji przełącznika, jeżeli jest to napęd bez odbiornika radiowego. W przypadku napędów sterowanych z pilota wystarczy zasilić tylko napęd.  Oferujemy napędy do rolet Somfy, napędy do rolet Inel, napędy do rolet Elero.  Wszystkich zainteresowanych zautomatyzowaniem swoich rolet serdecznie zapraszamy.

 

Uwaga: Finalizujemy z naszym dostawcą, firmą INEL: polskim producentem napędów i urządzeń sterujących do rolet, markiz i bram szczegóły promocji, obejmującej montaż silników tej marki w użytkowanych roletach zewnętrznych. Już wkrótce więcej informacji.

 

Nasz obszar działania to:

ŚLĄSKIE BH Ruda Śl 32 244-39-60: Ruda Śląska, Bytom, Mikołów, Zabrze. BH Chorzów 32 718-66-30: Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie,  Katowice.

MAŁOPOLSKIE BH Szczyrzyc 18 332-05-81, POWIAT LIMANOWA: Limanowa, Tymbark, Dobra, Jodłownik, Mszana Dolna, Laskowa, Słopnice. POWIAT MYŚLENICE: Wiśniowa, Raciechowice, Dobczyce, Siepraw, Myślenice.

piątek, 22 sierpień 2014 06:30

JOY AUTOMATYKA DO ROLET SOMFY

Firma Somfy istnieje na polskim rynku od 1996r i oferuje napędy do rolet, napędy do bram, napędy do markiz oraz systemy sterowania do rolet, osłon przeciwsłonecznych, okien i bram. Produkty Somfy oferowane są w podstawowym systemie przewodowym Wired Technology i w dwóch systemach bezprzewodowych: w systemie Radio Technology Somfy (RTS) oraz zapewniającym maksymalny komfort mieszkania systemie io-homecontrol. Io steruje całym domem, porusza nie tylko rolety, markizy, bramy wjazdowe, bramy garażowe, ale także otwiera okna, drzwi, steruje ogrzewaniem i oświetleniem.

Nasz obszar działania to ŚLĄSKIE BH Ruda Śl 32 244-39-60: Ruda Śląska, Bytom, Mikołów, Zabrze. BH Chorzów 32 718-66-30: Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie,  Katowice.

MAŁOPOLSKIE BH Szczyrzyc 18 332-05-81, POWIAT LIMANOWA: Limanowa, Tymbark, Dobra, Jodłownik, Mszana Dolna, Laskowa, Słopnice. POWIAT MYŚLENICE: Wiśniowa, Raciechowice, Dobczyce, Siepraw, Myślenice.

Wszystkie wiodące firmy mają w swojej ofercie specjalne centralki do bram garażowych. Sterowanie do bram Nice, Somfy, Inel zapewnia nie tylko sterowanie pilotem ale umożliwia przykładowo podłączenie fotokomórki do bramy lub oświetlenia. Centrale do bram CRS-435XG i CRS-436XG mogą współpracować z dowolnym napędem do bramy.

32 718-66-30 Chorzów, 32 244-39-60 Ruda Śląska, 18 332-05-81 Szczyrzyc (powiat Limanowa)

Oferujemy pełną automatyzację wszelkich osłon przeciwsłonecznych:  sterowanie automatyczne do rolet wewnętrznych, sterowanie automatyczne do bram, sterowanie automatyczne do markiz, sterowanie automatyczne do rolet zewnętrznych, sterowanie grupowe, sterowanie radiowe, sterowanie przez internet, sterowanie przez telefon, sterowanie z komputera Jeden dostawca, Jeden producent.