Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
środa, 18 luty 2015 21:00

JOY Piloty do rolet. Nowe piloty z kalendarzem i zegarem PM

piloty z automatyką czasową piloty z automatyką czasową Firma Handlowo Usługowa JOY

W naszej ofercie pojawiła się nowa seria pilotów do obsługi rolet i żaluzji. W tym dwa piloty programowalne, które sterują osłonami automatycznie według ustawionego przez użytkownika programu działania. Pilot PIL-99GP oraz nowe piloty PIL-99PMT i PIl-19PMT to piloty wielokanałowe z dużym czytelnym wyświetlaczem graficznym. Piloty oprócz zwykłego trybu pracy posiadają tryb pracy impulsowy mogą więc sterować zarówno roletami jak i żaluzjami. Posiadają kalendarz tygodniowy i zegar. Poręczny uchwyt z tworzywa umożliwia zawieszenie pilotów na ścianie.

Nasz obszar działania to ŚLĄSKIE BH Ruda Śl 32 244-39-60: Ruda Śląska, Bytom, Mikołów, Zabrze. BH Chorzów 32 718-66-30: Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie,  Katowice.

MAŁOPOLSKIE BH Szczyrzyc 18 332-05-81, POWIAT LIMANOWA: Limanowa, Tymbark, Dobra, Jodłownik, Mszana Dolna, Laskowa, Słopnice. POWIAT MYŚLENICE: Wiśniowa, Raciechowice, Dobczyce, Siepraw, Myślenice.

tematy pokrewne: piloty do rolet, piloty do żaluzji, piloty do rolet somfy, piloty do bram nice, piloty do rolet becker, rolety na pilota, rolety sterowane z pilota, piloty do bram, piloty do rolet z automatyka czasową, piloty do rolet z zegarem, piloty do rolet programowalne, piloty do rolet wielokanałowe, piloty do rolet z wyświetlaczem, piloty do markiz.

Pilot PIL-99GP oraz PIL-99PMT może wysterować 99 napędów lub stworzonych przez użytkownika grup. Pozwala sterować pracą rolet w sposób manualny i w pełni automatyczny o zaprogramowanej dowolnej godzinie w dowolnym dniu tygodnia. Każdego dnia może wydać 32 automatyczne polecenia pracy. Każdy pojedyńczy napęd i każda grupa może posiadać własną unikalną nazwę co ułatwia poruszanie się po menu. Jedna nazwa może zawierać max 16 znaków alfanumerycznych. Pilot ma do dyspozycji 32 programy o numerach od 00 do 31

W opcji „Progr” można ustawic i zmienić automatyczne wykonywanie czynności dla poszczególnych kanałów

- otwieranie (pełne otwarcie)
- zamykanie (pełne zamknięcie)
- rozszczelnienie (częściowe otwarcie)

Poszczególne programy utworzone przez użytkownika mogą być

- aktywne (są wykonywane)
- nieaktywne (nie są wykonywane)

Każdy program wykonywany jest w ustalone przez użytkownika dni tygodnia i o określonej godzinie. Dni tygodnia w które program ma działać ustawiamy podając „dzień od” i „dzień do”

„Pon - Pon” oznacza sam poniedziałek
„Sob - Ndz” oznacza sobotę i niedzielę
„Pon - Ndz” oznacza wszystkie dni tygodnia

Czas doby o którym program ma zadziałać określamy podając godzinę i minuty.

Nowa seria pilotów PM posiada też pilota PIL-19PMT, który może wysterować 19 napędów lub 19 grup napędów. Pilot PIL-19PMT posiada zegar i kalendarz oraz możliwość pracy automatycznej. Mniejsza ilość kanałów wpływa korzystnie na cenę nadajnika. Oprócz pilotów z zegarem nowa seria pilotów PM oferuje piloty 1 kanałowe PIL-01PM, 5 kanałowe PIL-05PM, 9 kanałowe PIL-09PM

Wszystkie piloty z serii PM posiadają wskaźnik naładowania baterii. Wyróżniają się nowoczesnym i estetycznym wzornictwem oraz możliwością wyboru koloru obudowy. Piloty są produktem polskim. . Dzięki zastosowaniu kodów kroczących gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa.

150220ID270