Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
wtorek, 13 maj 2014 04:40

JOY Piloty do rolet. PIL-01NS, PIL-04NS piloty z panelem dotykowym

Piloty PIL-01NS, PIL-04NS Piloty PIL-01NS, PIL-04NS Firma Handlowo Usługowa JOY

Piloty do rolet zewnętrznych przyjmują różne formy. Mogą to być breloczki do kluczy dedykowane jako piloty do bram. Mogą to być piloty wielokanałowe, programowalne z wyświetlaczem,  dedykowane jako piloty centralne lub mniejsze piloty dedykowane jako piloty lokalne do jednego pomieszczenia. Piloty do rolet Somfy, piloty do rolet Nice cechuje jednakowy, rozpoznawalny design. Podobnie piloty do rolet Inel.  Piloty z serii NS to ekskluzywny naścienny system modułowy składający się z wymiennej ramki i paneli dotykowych.

 

Nasz obszar działania to ŚLĄSKIE BH Ruda Śl 32 244-39-60: Bytom, Świętochłowice, Katowice, Mikołów,  Ruda Śląska, Chorzów, Zabrze,

MAŁOPOLSKIE BH Szczyrzyc 18 332-05-81, POWIAT LIMANOWA: Limanowa, Tymbark, Dobra, Jodłownik, Mszana Dolna, Laskowa, Słopnice. POWIAT MYŚLENICE: Wiśniowa, Raciechowice, Dobczyce, Siepraw, Myślenice.

Piloty NS mają kształt i wielkość typowego przełącznika elektrycznego. Biała, kwadratowa ramka z gładkiego, błyszczącego tworzywa stanowi obramowanie dla paneli dotykowych, dostepnych w czterech wariantach kolorystycznych: biały, szary, srebrny, antracyt.
Piloty NS przeznaczone są do montażu ściennego z użyciem wkrętów lub z uzyciem dwustronnej taśmy klejącej.


Oferujemy dwie wersje pilotów NS
- pilot PIL-01NS, który jest pilotem jednokanałowym, przewidzianym do obsługi jednej rolety lub jednej grupy rolet,
- pilot PIL-04NS, który jest pilotem czterokanałowym, przewidzianym do obsługi czterech rolet lub czterech grup rolet


Pilot PIL-04NS posiada również piąty, wspólny kanał do którego automatycznie przypisywane są wszystkie rolety obsługiwane z danego pilota.
Obydwa piloty wyposażone są w trzy pola dotykowe odpowiadające bezpośrednio za pracę rolety: góra-stop-dół. Pilot PIL-04NS posiada dodatkowe pole dotykowe, służące do zmiany kanału. Piloty standardowo znajdują się w stanie „uśpienia”, dotknięcie jednego z punktów dotykowych: „góra”,„dół”, „stop”, „zmiana kanału” powoduje wysłanie odpowiedniego rozkazu co zostanie zasygnalizowane zaświeceniem się diody danego kanału a w przypadku pilota PIL-04NS dodatkowo potwierdzone sygnałem dźwiękowym.


Brak okablowania decyduje o uniwersalności systemu, który pozwala dowolnie aranżować pomieszczenie pod kątem lokalizacji pilotów.