Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
sobota, 07 czerwiec 2014 22:00

JOY CENTRALE DO BRAM GARAŻOWYCH, CRS-435XG i CRS-436XG INEL

Wszystkie wiodące firmy mają w swojej ofercie specjalne centralki do bram garażowych. Sterowanie do bram Nice, Somfy, Inel zapewnia nie tylko sterowanie pilotem ale umożliwia przykładowo podłączenie fotokomórki do bramy lub oświetlenia. Centrale do bram CRS-435XG i CRS-436XG mogą współpracować z dowolnym napędem do bramy.

32 718-66-30 Chorzów, 32 244-39-60 Ruda Śląska, 18 332-05-81 Szczyrzyc (powiat Limanowa)

Oferujemy pełną automatyzację wszelkich osłon przeciwsłonecznych:  sterowanie automatyczne do rolet wewnętrznych, sterowanie automatyczne do bram, sterowanie automatyczne do markiz, sterowanie automatyczne do rolet zewnętrznych, sterowanie grupowe, sterowanie radiowe, sterowanie przez internet, sterowanie przez telefon, sterowanie z komputera Jeden dostawca, Jeden producent.

 

Centrala CRS-435XG - centrala jednokanałowa

Centrala przewidziana do obsługi jednego napędu, zasilanego napięciem 230V. Centrala może być sterowana lokalnie z podłączonego do niej przełącznika impulsowego lub zdalnie, drogą radiową za pomocą pilota. Centrala wyposażona jest także w wejście z fotokomórki. Czas pracy centrali w dowolnym kierunku można zdefiniować. Wartość ograniczenia reguluje się potencjometrem w zakresie od 10s d0 120s

Do centrali można przypisać maksymalnie 15 różnych pilotów. Rozkaz wysłany z pilota lub przełącznika powoduje ruch bramy. Kolejne rozkazy wykonywane są w powtarzającej się sekwencji: ruch w górę - stop - ruch w dół - stop... itd. Sygnał z fotokomórki odebrany w czasie zamykania powoduje zatrzymanie bramy i uniemożliwi ponowne jej uruchomienie w kierunku zamykania aż do ustąpienia sygnału z fotokomórki. Ruch w kierunku otwierania będzie możliwy pomimo występowania sygnału z fotokomórki.

Centrala CRS-436XG - centrala dwukanałowa

Centrala przewidziana do obsługi dwóch napędów, zasilanych napięciem 230V. Centrala może pracować w trybie dwukanałowym, obsługując niezależnie dwa napędy lub w trybie jednokanałowym obsługując tylko jeden napęd z możliwością podłączenia lampy sygnalizacyjnej. Lampa sygnalizacyjna miga podczas pracy napędu, świeci gdy brama jest otwarta i gaśnie kiedy jest zamknięta. Podobnie jak w centrali CRS-435XG tak i w przypadku centrali dwukanałowej CRS-436XG sterowanie może odbywać się z użyciem przełączników lub pilotów. Istnieje też możliwość podłączenia fotokomórek dla każdego napędu z osobna.

Centrala CRS-436XG może być sterowana automatycznie. W takim przypadku każdy rozkaz pracy wydany przez pilota lub przełącznik, przyjmowany jest przez centralę jako polecenie otwarcia bramy, zamykanie natomiast odbywa się automatycznie po upływie ustalonego przez użytkownika czasu. Każdy sygnał odebrany przez centralę w czasie oczekiwania na automatyczne zamknięcie, spowoduje liczenie tego czasu od początku. Można odnieść wrażenie, że centralka nie działa. Należy zwyczajnie poczekać albo wyłączyć sterowanie automatyczne.