Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
czwartek, 11 wrzesień 2014 00:55

JOY Automatyka do rolet. Chorzów Nowa ekspozycja: Napędy do rolet.

Z początkiem września 2014r nasz punkt w Chorzowie wzbogacił się o nową ekspozycję rolet zewnętrznych sterowanych elektrycznie w systemie radiowym Inel. Wszystkich użytkowników rolet zewnętrznych z napędem ręcznym zachęcamy do zautomatyzowania swoich osłon. Instalacja napędu wymaga jedynie doprowadzenia zasilania do skrzynki roletowej i ewentualnej instalacji przełącznika, jeżeli jest to napęd bez odbiornika radiowego. W przypadku napędów sterowanych z pilota wystarczy zasilić tylko napęd.  Oferujemy napędy do rolet Somfy, napędy do rolet Inel, napędy do rolet Elero.  Wszystkich zainteresowanych zautomatyzowaniem swoich rolet serdecznie zapraszamy.

 

Uwaga: Finalizujemy z naszym dostawcą, firmą INEL: polskim producentem napędów i urządzeń sterujących do rolet, markiz i bram szczegóły promocji, obejmującej montaż silników tej marki w użytkowanych roletach zewnętrznych. Już wkrótce więcej informacji.

 

Nasz obszar działania to:

ŚLĄSKIE BH Ruda Śl 32 244-39-60: Ruda Śląska, Bytom, Mikołów, Zabrze. BH Chorzów 32 718-66-30: Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie,  Katowice.

MAŁOPOLSKIE BH Szczyrzyc 18 332-05-81, POWIAT LIMANOWA: Limanowa, Tymbark, Dobra, Jodłownik, Mszana Dolna, Laskowa, Słopnice. POWIAT MYŚLENICE: Wiśniowa, Raciechowice, Dobczyce, Siepraw, Myślenice.

Ekspozycja w Chorzowie prezentuje zasadę działania:

Sterownik ST-01R

Sterownik radiowy podtynkowy umożliwiający sterowanie napędem zarówno wyłącznikiem żaluzjowym jak i drogą radiową przy użyciu dowolnego pilota INEL.

Pilot PIL-99GP

Pilot centralny z dużym wyświetlaczem graficznym. Zastosowanie w pilocie kalendarza i zegara umożliwia programowanie pracy rolet. Pilot może wysterować 99 napędów lub 99 grup rolet

Pilot PIL-05HT

Pilot przenośny, grupowy z dużym wyświetlaczem. Pilot może wysterować 5 napędów lub 5 grup rolet

Pilot PIL-01NS

Pilot naścienny, lokalny z panelem dotykowym. Pilot przewidziany jest do obsługi 1 napędu lub 1 grupy rolet.

Pilot PIL-04NS

Pilot naścienny, grupowy z panelem dotykowym. Pilot przewidziany jest do obsługi 4 napędów lub 4 grup rolet