Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
niedziela, 13 kwiecień 2014 05:56

JOY N-20RE silnik do rolet z funkcją wykrywania przeszkody

Silnik z detekcją przeszkody Silnik z detekcją przeszkody Firma Handlowo Usługowa JOY

Silnik N-20RE to napęd z wbudowanym odbiornikiem radiowym oraz funkcją wykrywania przeszkód.

Silnik jest wyposażony w wewnętrzny wyłącznik termiczny, który umożliwia ciągłą pracę przez około 4min. Po tym czasie temperatura wewnątrz silnika przekracza wartość dopuszczalną,co powoduje odcięcie zasilania. Ponowny ruch rolety możliwy jest po ostygnięciu silnika (trwa to od kilku do kilkunastu minut).

Nasz obszar działania to ŚLĄSKIE BH Ruda Śl 32 244-39-60: Ruda Śląska, Bytom, Mikołów, Zabrze. BH Chorzów 32 718-66-30: Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie,  Katowice.

MAŁOPOLSKIE BH Szczyrzyc 18 332-05-81, POWIAT LIMANOWA: Limanowa, Tymbark, Dobra, Jodłownik, Mszana Dolna, Laskowa, Słopnice. POWIAT MYŚLENICE: Wiśniowa, Raciechowice, Dobczyce, Siepraw, Myślenice.

Silnik rurowy N-20RE przystosowany jest do rury oktagonalnej o średnicy 60mm (standard) bądź 50mm (na życzenie Klienta)

Masa rolety powinna być dopasowana do mocy silnika. W zależności od średnicy rury i wysokości rolety możliwości napędu zawierają sie w przedziale:

46kg dla rury 50 i wysokości rolety 150cm
36kg dla rury 60 i wysokości rolety 300cm

Sterowanie napędu dowolnym kanałem z dowolnego pilota jest możliwe po uprzednim zarejestrowaniu tego kanału do danego napędu.

Pierwszego pilota należy zarejestrować w ciągu 10s od momentu podłaczenia do sieci. 
W tym czasie napęd znajduje się w trybie programowania. Gdy dysponujemy już zarejestrowanym pilotem następne kanały tego samego lub innego pilota możemy rejestrować bez wyłączania zasilania.

Przy użyciu dowolnego zarejestrowanego pilota istnieje możliwość kasowania kanałów (pilotów) bez wyłączania napędu z sieci. Z napędu zostaną wykasowane wszystkie kanały (piloty) oprócz pilota, którym dokonywaliśmy powyższej operacji.

Silnik N20-RE posiada elektroniczne krańcówki. Nie wymaga twardych stopów przy ustalaniu położeń krańcowych.

Jeżeli w czasie normalnej pracy, roleta zatrzyma się bez powodu to znaczy, że wykrywanie przeszkód jest zbyt czułe. Istnieje możliwość regulacji czułości układu wykrywającego przeszkody. Czułość reguluje się pilotem, dopasowując ustawienia do konkretnej instalacji. Możliwy jest powrót do ustawień początkowych, ale wymaga to ponownego ustawienia położeń krańcowych.