Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Markizy to produkt z grupy wielkogabarytowej. Montaż markizy jest więc dosłownie niemałym wyzwaniem, szczególnie gdy podłoże jest miękkie a markiza duża i ciężka. Na każdą sytuację montażową można jednak znaleźć odpowiednie rozwiązanie. 

 

 

Nasz obszar działania to ŚLĄSK i MAŁOPOLSKA

 

BH Ruda  Śl.  32 244-39-60: Ruda Śląska, Bytom, Mikołów, Zabrze.

BH Chorzów 32 718-66-30: Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie,  Katowice.

BH Szczyrzyc 18 332-05-81, POWIAT LIMANOWA: Limanowa, Tymbark, Dobra, Jodłownik, Mszana Dolna, Laskowa, Słopnice.

BH Szczyrzyc 18 332-05-81  POWIAT MYŚLENICE: Wiśniowa, Raciechowice, Dobczyce, Siepraw, Myślenice.

 

tematy pokrewne promocja  markizy tarasowe, markizy elektryczne, marjizy na pilota, markizy balkonowe, montaz markiz, jak zamontowac markizę, markizy w kasecie, markizy w półkascie, kotwienie markiz, montaz markiz na kotwach chemicznych, pomiar markizy, markizy ruchome, markizy do muru, markizy do styropianu, markizy do krokwi, markizy zwijane, jak zamontować markizę tarasową, jak zamontować markizę balkonową, jak zamontować markizę do sufitu, jak zamontować markizę do krokwii, zadaszenie tarasu, jak osłonić taras przed słońcem, markizy do osłony tarasu, markizy do osłony balkonu

niedziela, 01 czerwiec 2014 14:29

JOY MARKIZY ELEKTRYCZNE - CZUJNIKI DO MARKIZ

Markizy elektryczne to dobry pomysł na zasłonięcie tarasu. Markizy automatyczne, wyposażone w czujniki słońca lub czujniki wiatru do markiz to dodatkowy atut. Czujniki same podejmują decyzje o zwinięciu lub rozwinięciu markizy w zależności od wykrytych warunków pogodowych. Markizy elektryczne cena ? To pytanie pojawia się zawsze, ale odpowiedź jest pozytywna: napędy do markiz oferowane są w przystępnej cenie a markizy sterowane automatycznie to maksimum komfortu. Warto też zauważyć, że czujniki chronią nasze osłony przed zniszczeniem.

Nasz obszar działania to ŚLĄSKIE BH Ruda Śl 32 244-39-60: Ruda Śląska, Bytom, Mikołów, Zabrze. BH Chorzów 32 718-66-30: Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie,  Katowice.

MAŁOPOLSKIE BH Szczyrzyc 18 332-05-81, POWIAT LIMANOWA: Limanowa, Tymbark, Dobra, Jodłownik, Mszana Dolna, Laskowa, Słopnice. POWIAT MYŚLENICE: Wiśniowa, Raciechowice, Dobczyce, Siepraw, Myślenice.

Markizy znane były już w starożytnym Rzymie, gdzie w czasie upałów na masztach wokół amfiteatrów rozpinano Velarium, rodzaj płóciennej osłony, która miała ochronić widzów przed słońcem. Od tamtych czasów markizy ewoluowały do dzisiejszej postaci. Wybór jest ogromny. Rynek oferuje markizy tarasowe, markizy balkonowe, markizy poręczowe, markizy koszowe, markizy stacjonarne, markizy boczne i pergole. W miastach gdzie dominuje typ zabudowy wielorodzinnej, markizy ciągle są produktem niszowym. Nabywców najczęściej znajduje markiza tarasowa i wszelkie jej odmiany: markiza w półkasecie i markiza w kasecie pełnej. Teraz ofertę markiz wzbogacił jeszcze jeden zupełnie nowy produkt: markizoleta.

32 718-66-30 Chorzów, 32 244-39-60 Ruda Śląska, 18 332-05-81 Szczyrzyc (powiat Limanowa)