Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
środa, 14 maj 2014 05:59

JOY Moskitiery kołnierzowe. Tanie moskitiery do okien.

moskitiera ramowa moskitiera ramowa Firma Handlowo Usługowa JOY

Oferujemy moskitiery ramowe, moskitiery rolowane pionowo, moskitiery do drzwi (rolowane poziomo) oraz moskitiery przesuwne. Najtańszym rozwiązaniem są oczywiście moskitiery ramowe a wśród nich największym zainteresowaniem cieszą się moskitiery kołnierzowe. Przed sezonem 2014 wprowadzamy do oferty dwa nowe kolory ramek moskitier kołnierzowych.

Nasz obszar działania to ŚLĄSKIE BH Ruda Śl 32 244-39-60: Ruda Śląska, Bytom, Mikołów, Zabrze. BH Chorzów 32 718-66-30: Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie,  Katowice.

MAŁOPOLSKIE BH Szczyrzyc 18 332-05-81, POWIAT LIMANOWA: Limanowa, Tymbark, Dobra, Jodłownik, Mszana Dolna, Laskowa, Słopnice. POWIAT MYŚLENICE: Wiśniowa, Raciechowice, Dobczyce, Siepraw, Myślenice.

Zadaniem moskitier jest ochrona przed insektami, kurzem i pyłkami o działaniu alergicznym, przy jednoczesnym zachowaniu prawidłowej wentylacji pomieszczenia. Moskitiery kołnierzowe to najtańsze rozwiązanie chroniące nas przed insektami.

Budowa moskitiery kołnierzowej nie jest skomplikowana. Konstrukcję ramy tworzy aluminiowy profil z kołnierzem oraz narożniki z pcv. Dodatkowym elementem usztywniającym konstrukcję moskitiery jest profil rozporowy. Profil rozporowy stosujemy tylko w przypadku dużych moskitier.


Maksymalne rozmiary moskitiery bez profilu rozporowego to 140x170
Maksymalne rozmiary moskitiery z zastosowaniem profilu rozporowego to 160x200


Dotychczasowa kolorystyka profil opierała się na trzech kolorach.
Mogliśmy zaoferować moskitiery kołnierzowe w kolorze złoty dąb, biały i brązowy. Obecnie możemy zaproponować także moskitiery w kolorze orzech oraz moskitiery w kolorze antracyt. Cała paleta kolorystyczna stanowi ofertę standardową czyli jest dostępna bez dodatkowych dopłat.


Montaż moskitiery nie sprawi żadnych problemów, ponieważ do montażu moskitier oferujemy zaczepy obrotowe w rozmiarach od 10mm do 20mm, dopasowane do każdej sytuacji montażowej.

Ważny szczegół


W naszych moskitierach uszczelka mocująca siatkę do profilu jest niewidoczna z zewnątrz. Ten szczegół poprawia przedewszystkim ogólną estetykę produktu, ale też nie daje przypadkowym majsterkowiczom powodu do zainteresowania się naszą osłoną.