Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
poniedziałek, 01 maj 2017 22:00

MOSKITIERY czyli SIATKI PRZECIW OWADOM

Moskitiery w roletach zewnętrznych Moskitiery w roletach zewnętrznych Firma Handlowo Usługowa JOY

Moskitiery oferowane są jako samodzielny produkt oraz jako wyposażenie dodatkowe w roletach zewnętrznych. Najbardziej popularne to siatki w ramkach stałych przewidziane do osłony okien. Nieco większym wyzwaniem jest osłona stolarki drzwiowej lub instalacja moskitiery w oknie dachowym. Nasza oferta przewiduje rozwiązanie dla każdej z wymienionych sytuacji montażowych.

 

Nasz obszar działania to ŚLĄSK  i MAŁOPOLSKA

 

BH Ruda  Śl.  32 244-39-60: Ruda Śląska, Bytom, Mikołów, Zabrze.

BH Chorzów 32 718-66-30: Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie,  Katowice.

BH Szczyrzyc 18 332-05-81, POWIAT LIMANOWA: Limanowa, Tymbark, Dobra, Jodłownik, Mszana Dolna, Laskowa, Słopnice.

BH Szczyrzyc 18 332-05-81  POWIAT MYŚLENICE: Wiśniowa, Raciechowice, Dobczyce, Siepraw, Myślenice.

moskitiery rolowane, moskitiery zwijane, moskitiery w kasetach, moskitiery ramowe, moskitiery w prowadnicach, moskitiery chowane, moskitiery kołnierzowe, moskitiery do okien, moskitiery okienne, moskitiery do okien dachowych, moskitiery tarasowe, moskitiery na tars, moskitiery na balkon, moskitiery przesuwne, moskitiery plisowane, siatki przeciw owadom, siadki antyinsektowe, moskitiery przeciw owadom, moskitiery antyinsektowe, moskitiery balkonowe, moskitiery cena, moskitiery cennik, tanie moskitiery, cennik moskitier, moskitiery zwijane do boku, moskitiery zwijane poziomo, moskitiery zwijane do góry, moskitiery pionowe, montaż moskitier, jakie moskitiery, rodzaje moskitier, siatki przeciw komarom, moskitiery przeciw komarom, jak się bronić przed komarami, osłony przeciw komarom, siatki na owady, siatki na komary, siatki na insekty, jak założyć moskitierę na okno dachowe, jak zamontować moskitierę na okno dachowe, jak zamontować moskitierę na drzwi siatki przeciw insektom

Oferujemy różne modele moskitier

moskitiera drzwiowa zawiasowa

 

 

Moskitiera zawiasowa przewidziana jest do osłony stolarki drzwiowej. Posiada samodomykające się zawiasy. Wykonana z masywnego profilu, który wyklucza jakiekolwiek odkształcenia ramy i gwarantuje ścisłe przyleganie do ramy okna. Szczelność zapewniają uszczelki włoskowe umieszczone po obwodzie konstrukcji.

 

 

 

 moskitiera tarasowa przesuwna

 

 

 Moskitiera przesuwna przewidziana jest do osłony stolarki drzwiowej. Idealnie sprawdza się w układzie drzwi składających się z dwóch kwater z podziałem symetrycznym z których jedna posiada szklenie stałe, czyli nie otwiera się.

 

 

 

 

 

 moskitiera zwijana do góry

 

Moskitiera zwijana do góry ma wielorakie zastosowanie. Można tym produktem osłonić tradycyjne okno lub okno dachowe. W pierwszym przypadku moskitiera montowana jest do ramy okiennej w drugim przypadku konieczny jest montaż do ściany, który umożliwi uchylanie okna. Moskitiera dostepna jest wersji z kasetą aluminiową oraz w wersji ekonomicznej z kasetą pcv

 moskitiera zwijana do boku

 

 

Moskitiery zwijane do boku oferujemy w dwóch wersjach: moskitiera pojedyńcza moskitiera podwójna. W obu przypadkach motaż odbywa się do ramy okiennej. Moskitiery przewidują osłonę stolarki drzwiowej.

 

 

 

 

 

 

  moskitiera plisowana

 

Moskitiery plisowane oferujemy z siatką 16mm oraz z siatką 20mm. Rodzaj siatki  siłą rzeczy wymusza zastosowanie różnych konstrukcji, ale zasada działania jest ta sama. Moskitiery plisowane dedykowane są do osłony stolarki drzwiowej.

 

 

 

 

 

 

moskitiera ramowamoskitiera kołnierzowa

 

Moskitiera ramowa jest przewidziana do osłony okien. Ten typ moskitiery posiada jednak możliwość zastosowania zawiasów dlatego często stosowany jest również jako osłona drzwi. Jest to decyzja podyktowana względem ekonomicznym, ale obciążona pewną niedogodnością użytkową. Moskitiera wykonana jest z profilu 26x11 co w praktyce przy dużej powierzchni powoduje wyginanie ramy i brak szczelności

 

 

 Moskitiera do osłony okien. Przystępna cena, prosty, bezinwazyjny montaż sprawia, że jest to produkt niezwykle popularny. Z uwagi na kształt profilu wyposażonego w kołnierz mogą się jednak pojawić pewne trudności z montażem w oknach z zaobloną krawędzią ramy oraz w oknach ze skrzydłem półzlicowanym

 

 

150331ID658