Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
piątek, 04 lipiec 2014 20:00

JOY ROLETY ZEWNĘTRZNE NATYNKOWE ADAPTACYJNE

Rolety zewnętrzne adaptacyjne to rolety zewnętrzne typowe i najbardziej rozpowszechnione. Rolety natynkowe oferujemy w dwóch systemach: rolety zewnętrzne STANDARD  w skrzynce z klapą kątową i rolety zewnętrzne OWAL  w skrzynce półokrągłej. Oba systemy rolet zewnętrznych są do siebie bliźniaczo podobne. Jedynym wyróżnikiem jest kształt boczków i zróżnicowany wachlarz kolorystyczny skrzynek roletowych. Rolety zewnętrzne mahoń, orzech, złoty dąb, nie są dostępne w skrzynce półokrągłej.

Nasz obszar działania to ŚLĄSKIE BH Ruda Śl 32 244-39-60: Ruda Śląska, Bytom, Mikołów, Zabrze. BH Chorzów 32 718-66-30: Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie,  Katowice.

MAŁOPOLSKIE BH Szczyrzyc 18 332-05-81, POWIAT LIMANOWA: Limanowa, Tymbark, Dobra, Jodłownik, Mszana Dolna, Laskowa, Słopnice. POWIAT MYŚLENICE: Wiśniowa, Raciechowice, Dobczyce, Siepraw, Myślenice.

Określenie rolet natynkowych jako rolety zewnętrzne adaptacyjne wzięło się stąd, że są to rolety uniwersalne, które można adaptować do każdej sytuacji montażowej. W przeciwieństwie do rolet zewnętrznych w skrzynkach nadprożowych, których montaż należy przewidzieć już na etapie projektu czy wznoszenia murów lub rolet nasadkowych instalowanych w momencie zakładania stolarki okiennej, rolety adaptacyjne natynkowe można zakładać w użytkowanych budynkach.

Skrzynki z klapą kątową znajdują zastosowanie zarówno w roletach okiennych jak i bramach garażowych. Skrzynka półokrągła jest dostępna do rozmiaru max=205mm co predysponuje ją raczej do zastosowania jako rolety okienne. Oba rodzaje rolet zewnętrznych mają systemowe rozwiązanie umożliwiające zastosowanie moskitier rolowanych. Serwisowanie moskitier nie przysparza żadnych kłopotów z uwagi na duże i wygodne klapy rewizyjne.

Owalny kształt skrzynki półokrągłej został wykreowany przez modne w ostatnich latach trendy panujące w architekturze, preferujące łuki i zaoblone kształty. Skrzynka półokrągła w porównaniu ze skrzynką z klapą kątową lepiej odprowadza wodę, nie przyjmuje zalegającego śniegu, ale od strony technicznej pomiędzy system Standard i Owal trudno dopatrzeć się wielkich różnic decydujących o sposobie użytkowania.