Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
środa, 27 sierpień 2014 16:00

JOY ROLETY ZEWNĘTRZNE SCREEN

Osłony SreenRol czyli Refleksole albo rolety zewnętrzne screen to produkt jeszcze mało popularny. Może stanowić alternatywę dla tradycyjnych rolet zewnętrznych pod warunkiem, że ich zakupu nie determinuje chęć zabezpieczenia domu przed włamaniem bądź poprawienia izolacji termicznej w sensie utraty ciepła. Takich właściwości rolety zewnętrzne screen zwyczajnie nie mają, ale jeśli te dwa szczegóły nie są istotne to z powodzeniem można je stosować jako skuteczną i nowoczesną, zewnętrzną osłonę okna. O rosnącym zainteresowaniu tym rodzajem osłony świadczyć może mnogość rozwiązań systemowych. Na chwilę obecną zewnętrzne rolety screen oferujemy jako rolety screen w kasecie z prowadnicami, rolety screen w kasecie z prętami stalowymi, rolety screen bez kasety z linka stalową.

 

Nasz obszar działania to ŚLĄSKIE BH Ruda Śl 32 244-39-60: Ruda Śląska, Bytom, Mikołów, Zabrze. BH Chorzów 32 718-66-30: Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie,  Katowice.

MAŁOPOLSKIE BH Szczyrzyc 18 332-05-81, POWIAT LIMANOWA: Limanowa, Tymbark, Dobra, Jodłownik, Mszana Dolna, Laskowa, Słopnice. POWIAT MYŚLENICE: Wiśniowa, Raciechowice, Dobczyce, Siepraw, Myślenice.

ROLETA ZEWNĘTRZNA SCREEN ZIP

W ofercie rolet zewnętrznych screen, na szczególna uwagę zasługuje system ZIP. Główną zaletą systemu Zip jest zastosowanie niezwykle funkcjonalnego, nowoczesnego prowadzenia tkaniny. Dzięki specjalnemu zamkowi, zintegrowanemu z tkaniną osłony jest ona zawsze odpowiednio napięta podczas użytkowania i nie wypada z prowadnic, zapewnia doskonałe pokrycie zasłanianej powierzchni bez jakichkolwiek prześwitów. ZIP to rodzaj zamka błyskawicznego, który wiąże tkaninę z prowadnicami i zapewnia bezpieczne funkcjonowanie rolety podczas silnych podmuchów wiatru. Roleta zewnętrzna screen w systemie ZIP dostępna jest w kasecie ekstrudowanej z prowadnicami dwuczęściowymi składanymi i w kasetach zimnogiętych z prowadnicami jednoczęściowymi.

Skrzynka ekstrudowana ma rozmiar 100x100 (mm)

Skrzynki zimnogięte są dostępne w trzech wersjach montażowych
Skrzynka Standard 20 w rozmiarach 100x100, 125x125, 138x138
Skrzynka Podtynkowa w rozmiarach 125x125
skrzynka Owalna w rozmiarach 138x138

Oprócz sytemu ZIP rolety zewnętrzne screen oferujemy w kilku innych wersjach

ROLETA ZEWNĘTRZNA SCREEN SG
Roleta w kasecie ekstrudowanej z prowadnicami jednoczęściowymi

ROLETA ZEWNĘTRZNA SCREEN SP
Roleta w kasecie ekstrudowanej z prowadnicami z prętów stalowych

ROLETA ZEWNETRZNA SCREEN SL
Roleta bez kasety z prowadnicami z linek stalowych

Niewielkie rozmiary skrzynek to ogromna zaleta. Kaseta do której zwijany jest materiał nie zabiera tyle światła co duże skrzynki rolet zewnętrznych z pancerzem aluminiowym. Skrzynki i prowadnice lakierujemy na dowolny kolor z palety RAL bez dopłaty.