Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
poniedziałek, 25 sierpień 2014 19:17

JOY ROLETY ZEWNĘTRZNE TERMO PRESTIGE

roleta nakładana Termo Prestige roleta nakładana Termo Prestige

Roleta zewnętrzna nadstawna Termo Prestige jest roletą, która posiada dwukomorowe ścianki nośne, zapewniające lepszą izolację termiczną oraz lepszą sztywność co w znacznym stopniu chroni skrzynkę przed ugięciem podczas montażu. Rolety nakładane znane też jako rolety nasadkowe lub rolety naokienne są montowane wraz z stolarką okienną. Skrzynka termo Prestige posiada dodatkowe mocowanie w postaci blach bocznych, które w odróżnieniu od innych systemów są wpuszczone w boczne ścianki w celu dokładnego łączenia ze sobą dwóch okien.

Nasz obszar działania to ŚLĄSKIE BH Ruda Śl 32 244-39-60: Ruda Śląska, Bytom, Mikołów, Zabrze. BH Chorzów 32 718-66-30: Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie,  Katowice.

MAŁOPOLSKIE BH Szczyrzyc 18 332-05-81, POWIAT LIMANOWA: Limanowa, Tymbark, Dobra, Jodłownik, Mszana Dolna, Laskowa, Słopnice. POWIAT MYŚLENICE: Wiśniowa, Raciechowice, Dobczyce, Siepraw, Myślenice.

Montaż skrzynki do ramy okna odbywa się przy użyciu specjalnych adapterów wykonanych z pcv lub pcv łączonego z aluminium. Adaptery są uniwersalne i pasują do każdego okna. W systemie Termo Prestige można zastosować pancerze z profilu PA39 i PA45 oraz z profilu PA52. Profil PA52 wyklucza jednak zastosowanie moskitiery.

W moskitierach rolety Termo Prestige zastosowano innowacyjne rozwiązanie polegające na zastosowaniu hamulca spowalniającego oraz specjalnie zaprojektowanego mocowania listwy dolnej. Montaż i demontaż kasety moskitiery odbywa się bez użycia wkrętów.

W rolecie jest możliwa prosta zmiana sposobu otwierania pokrywy rewizyjnej (od dołu lub od czoła skrzynki) poprzez odwrócenie tylko jednego profilu. Innym ważnym szczegółem o którym pomyśleli konstruktorzy jest odpowiednio wyprofilowany element, który umożliwia odpływ wody skraplającej się z pancerza wewnątrz skrzynki.