Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
wtorek, 19 styczeń 2016 10:00

JOY ROLETY DO OKIEN DACHOWYCH

Do osłony okien dachowych proponujemy system Vivo. Vivo to rolety dachowe w kasecie instalowane wewnątrz budynku. System jest uniwersalny, można go adaptować do każdego typu okien dachowych. Rolety do okien połaciowych wysokich mogą być obsługiwane specjalnym pochwytem. Do złożenia zamówienia potrzebny jest tylko symbol okna nadany przez producenta stolarki.

 Nasz obszar działania to ŚLĄSK  i MAŁOPOLSKA

 

BH Ruda  Śl.  32 244-39-60: Ruda Śląska, Bytom, Mikołów, Zabrze.

BH Chorzów 32 718-66-30: Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie,  Katowice.

BH Szczyrzyc 18 332-05-81, POWIAT LIMANOWA: Limanowa, Tymbark, Dobra, Jodłownik, Mszana Dolna, Laskowa, Słopnice.

BH Szczyrzyc 18 332-05-81  POWIAT MYŚLENICE: Wiśniowa, Raciechowice, Dobczyce, Siepraw, Myślenice.

rolety dachowe, rolety do okien dachowych, rolety do okien fakro,Trolety do okien velux, rolety do okien roto, rolety do okien okpol, rolety do okien dobroplast, rolety do okien dachowych ruda śląska, rolety do okien dachowych bytom, rolety do okien dachowych zabrze, rolety do okien dachowych mikołów, rolety do okien dachowych katowice, rolety do okien dachowych limanowa, rolety do okien dachowych dobczyce, rolety do okien dachowych jodłownik, rolety do okien dachowych tymbark, rolety do okien dachowych mszana

niedziela, 03 sierpień 2014 16:50

JOY ROLETY DZIEŃ NOC W KASECIE I BEZ

Rolety dzień noc to jedna z ciekawszych propozycji w grupie osłon rolowanych. W przypadku rolet materiałowych wszystkie dotychczasowe innowacje miały raczej charakter kosmetyczny. Zmieniano kształt kaset, wprowadzano bogatszą kolorystykę tkanin i zaczepów itp. Wszystkie te zmiany nie wprowadzały nowych cech użytkowych produktu. Pojawienie się systemu dzień noc sprawiło, że rolety zyskały jeden poważny atut: możliwość regulacji natężenia wpadającego do pomieszczenia światła. Obecnie oferujemy rolety dzień noc w kasetach, rolety dzień noc mini a także rolety dzień noc mocowane do ściany lub sufitu. Jednak to nie konstrukcji roleta dzień noc zawdzięcza swoją nazwę, istotny jest rodzaj tkaniny posiadający poziomy układ pasów o różnym stopniu przenikania światła.

Nasz obszar działania to ŚLĄSKIE BH Ruda Śl 32 244-39-60: Ruda Śląska, Bytom, Mikołów, Zabrze. BH Chorzów 32 718-66-30: Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie,  Katowice.

MAŁOPOLSKIE BH Szczyrzyc 18 332-05-81, POWIAT LIMANOWA: Limanowa, Tymbark, Dobra, Jodłownik, Mszana Dolna, Laskowa, Słopnice. POWIAT MYŚLENICE: Wiśniowa, Raciechowice, Dobczyce, Siepraw, Myślenice.

W miejscowościach: Dobra, Jurków, Skrzydlna, Półrzeczki, Gruszowiec, Porąbka, Chyszówki, Wilczyce, Stróża,  żaluzje poziome, żaluzje pionowe, rolety oraz plisy w sezonie wakacyjnym 2014, obejmuje ciekawa promocja: montaż żaluzji i montaż rolet wykonujemy gratis.

W czasach gdy na rynku niepodzielnie króluje roleta z marketu a jej cena nie powinna przekroczyć wartości dziesięciu biletów autobusowych, oferowanie automatyki do rolet wewnętrznych może się wydawać pomysłem chybionym. Faktem jest, że cena napędu do osłon wewnętrznych to przeważnie wielokrotność ceny samej osłony, ale nie zawsze. W przypadku rolet wielkogabarytowych cena napędu nie jest wysoka. Oprócz tego jeden napęd może sterować kilkoma roletami.

 

Nasz obszar działania to ŚLĄSK i MAŁOPOLSKA

 

BH Ruda  Śl.  32 244-39-60: Ruda Śląska, Bytom, Mikołów, Zabrze.

BH Chorzów 32 718-66-30: Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie,  Katowice.

BH Szczyrzyc 18 332-05-81, POWIAT LIMANOWA: Limanowa, Tymbark, Dobra, Jodłownik, Mszana Dolna, Laskowa, Słopnice.

BH Szczyrzyc 18 332-05-81  POWIAT MYŚLENICE: Wiśniowa, Raciechowice, Dobczyce, Siepraw, Myślenice. Tematy pokrewne: rolety elektryczne ruda śląska,  rolety elektryczne katowice, rolety elektryczne chorzów, rolety elektryczne zabrze, rolety elektryczne bytom, rolety elektryczne mikołów, rolety elektryczne kraków, rolety elektryczne limanowa, rolety elektryczne dobczyce, rolety elektryczne myślenice, rolety elektryczne jodłownik, rolety elektryczne szczyrzyc, rolety elektryczne tymbark, silniki elektryczne do rolet materiałowych, napędy elektryczne do rolet materiałowych, silniki elektryczne do rolet wewnetrznych, napędy elektryczne do rolet wewnetrznych

poniedziałek, 19 maj 2014 06:55

Montaż Rolet Materiałowych Chorzów

Przypominamy o dobiegającej końca promocji: "w maju 2014 montaż rolet materiałowych na terenie Chorzowa wykonujemy gratis"  a w związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi druku UNIRABAT podajemy sposób jego pobrania.