Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
czwartek, 01 maj 2014 12:47

Rolety screen

Tkaniny typu screen Tkaniny typu screen Firma Handlowo Usługowa JOY

Osłony przeciwsłoneczne wykonane z użyciem tkaniny SCREEN pomagają wyeliminować irytujące zjawiska odbicia i oślepiania. Filtrują i równomiernie rozpraszają światło wpadające do pomieszczenia.

Nasz obszar działania to ŚLĄSKIE BH Ruda Śl 32 244-39-60: Ruda Śląska, Bytom, Mikołów, Zabrze. BH Chorzów 32 718-66-30: Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie,  Katowice.

MAŁOPOLSKIE BH Szczyrzyc 18 332-05-81, POWIAT LIMANOWA: Limanowa, Tymbark, Dobra, Jodłownik, Mszana Dolna, Laskowa, Słopnice. POWIAT MYŚLENICE: Wiśniowa, Raciechowice, Dobczyce, Siepraw, Myślenice.

 

Światło pobudza i poprawia samopoczucie. Dostateczna ilość światła jest niezbędna do wydajnej pracy. Jego nadmiar może być jednak uciążliwy, zbyt silne nasłonecznienie powoduje nieprzyjemne odbicia zwłaszcza gdy pracujemy przed monitorami. Rolety typu screen idealnie balansują te potrzeby. Mają również inne zalety wynikające z właściwości tkaniny przystosowanej zarówno do wykorzystania w zewnętrznych osłonach okiennych jak i w instalacjach wewnętrznych.

Zalety tkaniny screen

Tkaniny wykonane są z przędzy włókna szklanego lub poliestrowego powlekanego grubą warstwą PCV.  Dzięki temu są odporne na warunki atmosferyczne, ogień i kurz. Odpowiedni raport splotu wątku i osnowy tworzy symetryczną, oczkowaną strukturę. Tkanina posiada specyficzny rodzaj perforacji, który decyduje o tzw efekcie one vision, zapewniającym widoczność na zewnątrz przy jednoczesnym blokowaniu widoku do wnętrza pomieszczenia. Tkaniny screen ograniczają promieniowanie UV odpowiedzialne za degradację barw. Cechują się wieloletnią trwałością polegającą na utrzymaniu kolorów i ekstremalną odpornością mechaniczną.

Walory estetyczne

W oferowanej kolekcji proponujemy Screeny w modnych kolorach – odcienie beży, szarości, brązu i czerni. Dodatkowym walorem estetycznym są różne rodzaje splotu.