Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
środa, 07 maj 2014 08:46

JOY Rolety materiałowe wewnetrzne. Ozdobne wieszaki do rolet

Metalowe wieszaki do rolet Metalowe wieszaki do rolet Firma Handlowo Usługowa JOY

Dzięki subtelnym dodatkom zwykła roleta może zamienić się w eleganckie dzieło sztuki. Ozdobne wieszaki w połaczeniu z innymi dodatkami zapewnią elegancki i stylowy wyglad każdej rolecie.

Nasz obszar działania to ŚLĄSKIE BH Ruda Śl 32 244-39-60: Bytom, Świętochłowice, Katowice, Mikołów,  Ruda Śląska, Chorzów, Zabrze,

MAŁOPOLSKIE BH Szczyrzyc 18 332-05-81, POWIAT LIMANOWA: Limanowa, Tymbark, Dobra, Jodłownik, Mszana Dolna, Laskowa, Słopnice. POWIAT MYŚLENICE: Wiśniowa, Raciechowice, Dobczyce, Siepraw, Myślenice.

Każdy, nawet pozornie nieważny drobiazg może decydować o efekcie końcowym.  Ozdobne wieszaki zostały wprowadzone do oferty z myślą o nowoczesnych aranżacjach wnętrz, w których dominuje metal, drewno czy stal. Wieszaki ze względu na swoje gabaryty przeznaczone sa do rolet ściennych w których zastosowano rurę nawojową o średnicy 25mm.


Metalowe wieszaki do rolet oferujemy w dwóch modnych kolorach
- stare złoto
- satynowe srebro


Walory estetyczne rolety podnosi także metalowy łańcuszek operacyjny, który dostępny jest w tych samych kolorach co wieszaki. Wieszaki plastikowe również oferujemy w kolorach metalizujących. Imitacja satynowego metalu czy starego złota jest dostepna dla systemu rolet ściennych PRESTO. Dodatkowo w przypadku wieszaków plastikowych do systemu PRESTO paleta barw standardowych powiększyła się o nowy modny kolor antracyt. Eleganckie, błyszczące wieszaki w zestawieniu z innymi metalowymi dodatkami tworzą stylową i niepowtarzalną osłonę okienną.