Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
poniedziałek, 19 maj 2014 06:55

Montaż Rolet Materiałowych Chorzów

Rolety Chorzów montaż gratis Rolety Chorzów montaż gratis Firma Handlowo Usługowa JOY

Przypominamy o dobiegającej końca promocji: "w maju 2014 montaż rolet materiałowych na terenie Chorzowa wykonujemy gratis"  a w związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi druku UNIRABAT podajemy sposób jego pobrania.

 W związku otwarciem w 2014r kolejnego Biura Handlowego FHU JOY w Chorzowie, przygotowaliśmy dla mieszkańców Chorzowa całoroczny cykl okresowych promocji na wybrane produkty z branży techniki osłonowe oraz z branży artykuły elektryczne.

Promocja: Rolety materiałowe Chorzów montaż gratis (maj 2014)

W maju 2014 wszystkie montaże związane z zakupem wewnętrznych rolet materiałowych będziemy realizować na terenie miasta Chorzów nie naliczając kosztów montażu. Decyduje data zgłoszenia zamówienia w okresie promocji.

Zgłoszenia można dokonać:

osobiście w BH Chorzów 3-go Maja 90 (pn-pt 10-17)

telefonicznie 32 718-66-30 (pn-pt 10-17)

drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warunkiem skorzystania z promocji jest okazanie specjalnego druku rabatowego podczas zawierania umowy. Druk UNIRABAT jest dostępny od 01.05.2014 do 31.05.2014 w formacie PDF na naszej stronie w zakładce zasłony rolowane. Zawarcie umowy jak również sama realizacja zamówienia może mieć miejsce w następnym miesiącu. Wynika z to z tygodniowego cyklu produkcyjnego i terminarza pomiarów.

W czasie trwania promocji otrzymaliśmy kilka zgłoszeń o problemach z wydrukowaniem druku UNIRABAT. Informujemy, że druk UNIRABAT drukowany bezpośrednio z naszej strony może drukować się z błędem. Jest to zależne od typu używanej przeglądarki. W celu prawidłowego wydruku najlepiej jest pobrać plik i dopiero później wydrukować. Druki UNIRABAT wydrukowane z błędem będą respektowane. W przyszłości postaramy się wyeliminować ta niedogoność.

Zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony w najbliższym czasie. W 2015r Firma Handlowo Usługowa JOY będzie obchodzić 25 rocznicę swego istnienia. Już teraz przygotowujemy ciekawe promocje związane z tym wydarzeniem.