Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
wtorek, 19 styczeń 2016 10:00

JOY ROLETY DO OKIEN DACHOWYCH

rolety do okieh dachowych rolety do okieh dachowych FHU JOY

Do osłony okien dachowych proponujemy system Vivo. Vivo to rolety dachowe w kasecie instalowane wewnątrz budynku. System jest uniwersalny, można go adaptować do każdego typu okien dachowych. Rolety do okien połaciowych wysokich mogą być obsługiwane specjalnym pochwytem. Do złożenia zamówienia potrzebny jest tylko symbol okna nadany przez producenta stolarki.

 Nasz obszar działania to ŚLĄSK  i MAŁOPOLSKA

 

BH Ruda  Śl.  32 244-39-60: Ruda Śląska, Bytom, Mikołów, Zabrze.

BH Chorzów 32 718-66-30: Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie,  Katowice.

BH Szczyrzyc 18 332-05-81, POWIAT LIMANOWA: Limanowa, Tymbark, Dobra, Jodłownik, Mszana Dolna, Laskowa, Słopnice.

BH Szczyrzyc 18 332-05-81  POWIAT MYŚLENICE: Wiśniowa, Raciechowice, Dobczyce, Siepraw, Myślenice.

rolety dachowe, rolety do okien dachowych, rolety do okien fakro,Trolety do okien velux, rolety do okien roto, rolety do okien okpol, rolety do okien dobroplast, rolety do okien dachowych ruda śląska, rolety do okien dachowych bytom, rolety do okien dachowych zabrze, rolety do okien dachowych mikołów, rolety do okien dachowych katowice, rolety do okien dachowych limanowa, rolety do okien dachowych dobczyce, rolety do okien dachowych jodłownik, rolety do okien dachowych tymbark, rolety do okien dachowych mszana

 

Roleta VIVO to uniwersalna roleta do okien dachowych. System Vivo oparty jest na aluminiowej konstrukcji złożonej z napędu sprężynowego, prowadnic i kasety do której zwijany jest materiał. Belka dolna z pochwytem umożliwiającym obsługę rolety, wyposażona jest także w układ krzywek, dzięki którym tkaninę można zblokować w dowolnej wysokości prowadnic. Napęd sprężynowy zapewnia stałe naprężenie materiału, zapobiegając wybrzuszaniu się tkaniny.

 

 

joy roleta vivo kaseta

Kaseta systemu VIVO jest niemal płaska i w zasadzie nie wystaje poza obręb ramy skrzydła. Estetyczna maskownica zakrywa złącze kasety z prowadnicą oraz narożnik, który jest elementem mocującym całą konstrukcję do okna. W kasecie mieści się mechanizm sprężynowy osadzony w rurze 20mm x 0,8mm. Średnica rury i grubość ścianki pozwalają na wykonanie rolety do szerokości max = 150cm. Wysokość rolety determinuje wybór przesłony. Dla tkanin o gramaturze 180 g/m2 wysokość max = 180cm. Tkaniny podgumowane zaniżają ten parametr nawet do wysokość max = 120cm

 

 

 

 

joy roleta vivo prowadnica

Prowadnica systemu VIVO posiada dwie komory ślizgowe. Jedna z nich stanowi prowadzenie belki w drugiej pracuje krzywka. Prowadnica jest mocowana do okna w kilku dowolnych punktach wybranych na całej swej długości przy pomocy przesuwnych języków oraz w dolnej części gdzie znajduje się zatyczka prowadnicy. Prowadnica idealnie licuje się z ramą skrzydła ponieważ komory ślizgowe umieszczone są w obszarze między szybą a krawędzią ramy. Prowadnica posiada niewielki kołnierz stanowiący zakładkę zachodzącąna ramę, pozostała część grzbietu prowadnicy wchodzi niestety w światło szyby.

 

 

 

 

joy roleta vivo krzywka Belka dolna z pochwytem, wyposażona jest w układ krzywek. Krzywki są niewidoczne dla użytkownika. Znajdują się za tkaniną i pracują w specjalnej komorze ślizgowej prowadnicy. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu belki, które zwalnia lub blokuje system krzywek, tkaninę można zblokować na dowolnej wysokości prowadnic.

 

 

 

 

 

joy roleta vivo uchwyt

Belka dolna jest wyposażona w uchwyt, który umożliwia sterowanie roletą. W przypadku okien połaciowych, umieszczonych wysoko, gdzie bezpośrednia obsługa jest niemożliwa stosujemy rączkę teleskopową z odpowiednim pochwytem, który zakleszcza się z uchwytem belki.

 

 

 

Kolory konstrukcji nawiązują do kolorystyki okuć. W standardzie oferujemy kolory: srebrna anoda, bezowy, biały. Dopłatą objęte są kolory: jasne drewno, jasny dab, orzech z widocznymi słojami i przebarwieniami. Okna dachowe narażone są na szczególnie intensywne działanie promieni słonecznych. Do osłon wewnętrznych dla okien dachowych najlepiej zastosować materiał podgumowany. Każda tkanina zredukuje w pewnym stopniu nagrzewanie się pomieszczenia, ale najlepiej sprawdzą się właśnie tkaniny podgumowane. Aby uniknąć absorpcji ciepła przez tkaninę, podgumowanie powinno być białe lub srebrne z odpowiednio wysokim stopniem odbicia światła, parametrem określanym jako refleksyjność tkaniny.